Автор Тема: Искам да го напусна  (Прочетена 1105 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vikito14

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Искам да го напусна
« -: 30 декември 2020 18:43:32, сряда »
Здравейте, много съм объркана и ще помоля за съвет. Миналото лято се запознах с мъжа ми. Всичко беше перфектно с него, аз си имах семейни проблеми(болен баща, който почина). Та мъжа ми беше в чужбина малко след като се запознахме. Като се прибра тук остана вкъщи при мен да ми помага за баща ми. Една вечер решихме, че искаме да имаме дете и забременях. Бременноста ми не беше много лека ( той казва че всичко ми било наред) и баща ми почина кохато бях в 6 месец (родителите ми са разведени от много време , аз живеех с баща ми). Мъжа ми много се промени с времето, лъже ме, заглежда други жени, с нищо не ми помага , държи се с мен все едно не съществувам. Живеем в неговата къща, с майка му, въпреки че аз не исках, мен никой не ме пита както винаги. Студентка съм, 3ти курс. И много ми е трудно с всичко. Обаче някакви неща които той е казал и направил и лъжите му не ме оставят намира. Сънувам страшни кошмари и спрях да се храня нормално. Много го обичам наистина, просто не съм щастлива с него. Не издържам. Искам да си взема детето и да си отида вкъщи. Малката е на 6 месеца, той не може памперса да и смени. Чувствам се много гадно и постоянно плача. Гони ме параноя че ми изневерява. Не знам какво да правя, просто искам да си тръгна, но той ме заплашва ,че ако искам развод няма да ми даде и ще ми вземе детето. Моля за съвет и благодаря!

Неактивен Boyanova

  • ПСИХОЛОГ
  • Админ
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1348
  • Карма: +8/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
    • Форум за психология
Re: Искам да го напусна
« Отговор #1 -: 30 декември 2020 19:01:07, сряда »
Здравейте,

В никакъв случай не оставайте с човек, който си позволява да Ви изнудва и заплашва чрез вземане на детето Ви. Този човек не Ви обича и не Ви мисли доброто. Консултирайте се незабавно с адвокат, който има опит в разводите и прекратете брака си съобразно препоръките на адвоката. Важно е адвокатът да е добър и опитен в това, което прави и да не предприемате никакви действия, които не сте обсъдила преди това с адвоката. Адвокатът ще защити Вас и детето Ви. Не се поддавайте на шантажи от страна на мъжа Ви.

Психолог Л. Боянова