Автор Тема: Енергия  (Прочетена 1400 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kiki

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Енергия
« -: 2 декември 2020 12:50:41, сряда »
Здравейте и от мен! Пиша ви по повод това,че от доста време преживявам един ужас,наречен свръхенергия и това много ми пречи в живота,не мога да си намеря място,нито да започна работа и това е нетърпимо,до вчера пиех хапчета за психиката,но от тях имах много нежелани реакции,не мога да седя нормално пред тв,храня се на крак и в движение и всичко при мен става бързо и с много напрежение,смисъл енергията,която имам.....От два дни,не пия това хапче и е едно и също,добре съм и не изпитвам нужда да го пия....Но в момента не работя и другото,което ме притеснява е това,че прекалявам с кофеина и цигарите....Не знам какво да направя,чувствам се безсилна, да променя това....


Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Енергия
« Отговор #1 -: 2 декември 2020 19:55:16, сряда »
Здравейте, Kiki!

Проблемът, който описвате, е в професионалната компетентност на лекарите. Психологът не работи с медикаменти и няма право да консултира клиентите си за всичко онова, което е свързано с тях. Потърсете отново Вашия лекар и му споделете как се чувствате. Аз мога да Ви дам кураж и да Ви кажа, че със сигурност у Вас има много сила, недейте да се предавате! Пишете, че прекалявате с цигарите. Мога да Ви бъда полезна с една моя статия, свързана с това как да ги откажете, но искате ли го всъщност? Ако желаете, пишете пак и ще постна линк към нея.
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com

Неактивен Kiki

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Re: Енергия
« Отговор #2 -: 7 август 2022 08:30:58, неделя »
Здравейте , знам че тук не е мястото за това, но искам да ви споделя нещо, в момента не работя и всичко е едно и също, пушене и кафета , излизам от време на време, но вечер след шест часа, както съм добре и изведнъж се случва нещо
 странно, блокирам и започвам да губя представа за нещата около мен, не знам нещо като паник атака и това често се случва и не мога да си го обясня, оставих моя приятел, когото познавам от осем години, поради тази причина, защото не искам да натоварвам и него с моите проблеми, имам чувства към него, но за съжаление,не може да сме заедно и мисля,че така е най-добре, дайте ми съвет,как да започна нещо ново, било то работа или друго, като изпадам често в такова състояние......

Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Енергия
« Отговор #3 -: 7 август 2022 21:31:15, неделя »
Здравейте отново, Kiki!

Съжалявам, че не се чувствате добре близо две години след първоначалните Ви оплаквания. Както и тогава Ви написах, трябва да се консултирате с лекар, ако продължавате да приемате някакви медикаменти. Паническите атаки също са нещо, което няма как да бъде преборено във форум, а е необходима директна психотерапевтична намеса. Започнете да си търсите работа. Има различни платформи, където се публикуват обяви. Поразпитайте познати, приятели. Когато ежедневието Ви е ангажирано, самата Вие ще се чувствате продуктивна и с повече енергия. Иначе сега сте апатична. И със сигурност трябва да потърсите психотерапевтична помощ.

Успех!
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com