Автор Тема: Съвет  (Прочетена 1100 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен anonimka22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Съвет
« -: 12 септември 2020 00:17:29, събота »
Здравейте!
Преди година разбрах ,че мъжа с когото имах 4години връзка ми е изневерявал с друга. Тогава приключих отношения с него ,но той и вече официално новата му приятелка ме тормозиха психически цяла година( обиди,заплахи ,крещене,идване пред къщи и вдигане на скандали )
Сега година по-късно този човек се появи извини ми се за всичко и каза,че е приключил отношения с тази жена и иска да му дам шанс. Аз реших да му дам отново шанс ,но няколко дни след това разбрах,че той още се вижда с нея ,разхождат си се заедно. Тогава му се обадих и му казах,че знам всичко той започна да отрича и да ми се кълне в семейството му ,че е приключил с нея ,но това не е така. След разговора ми с него той ме блокира навсякъде и няколко часа по-късно разбрах ,че той вече дори живее при нея... Семейството му е против връзката им,аз още имам нещо към него ,но той за пореден път се подиграва с мен. Много съм объркана и наранена. От една страна ми се иска да му върна за всичко което ми причиниха от друга ми се иска просто да забравя и да продължа напред

Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Съвет
« Отговор #1 -: 12 септември 2020 09:47:07, събота »
Здравейте, anonimka22!

Мисля, че правилното решение в тази ситуация е да забравите за всичко това, което се е случило във връзката, и да продължите напред с гордо вдигната глава. Разбирам, че Ви се иска да отмъстите на този мъж дотолкова, доколкото той да почувства това, което и Вие, но повярвайте ми, отмъщението само би Ви принизило. Вземете си поука, дайте си време да отработите чувствата на гняв и нараненост, които изпитвате, за да сте подготвена за нова и пълноценна връзка.

Успех!
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com