Автор Тема: Не знам какво да правя....  (Прочетена 1038 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Iveta13

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Не знам какво да правя....
« -: 26 март 2020 22:59:56, четвъртък »
Здравейте! Имам нужда да споделя мъката си и пиша с надеждата чрез съветите ви да успея да намеря вътрешен мир и начин да се справя със ситуацията си. Та тя е, че бях с едно момче около 3 години. Разделихме се от нищото, от една страна за глупости, от друга на мен тогава ми се струваха доста сериозни проблеми. С времето осъзнах, че съм загубила стойностен човек, а тези хора не се срещат често. Разделени сме от 9 месеца. Грешката, която допуснах е, че бях с друг след раздялата за кратко. Исках да опитам, мислех че съм го забравила, но се оказа, че не е така. Казах на другото момче и то прие нещата съвсем нормално. Реших, че ще ми трябва време, за да го забравя, но така и не си забравих първата любов. Имахме много здрава и силна връзка, но не успяхме да я опазим, за едното нищо се разделихме. Обичахме се и все още е така. След 6 месеца се срещнахме, видях че той иска да се съберем, но отказах. Дойде ми от нищото след толкова време. Почувствах се доста наранена след като не ме е търсил толкова време. По време на раздялата уж беше тръгнал с друго момиче, показа се и публично (моята ситуация с другото момче е тайна, никой не знае). След време ми каза, че е било за да ме ядоса и не е имало нищо между тях, но аз не вярвам напълно. Въпреки всичко, което се случи все още го обичам този човек и не мога да го забравя. Та въпроса ми към вас е, ако попаднете в тази ситуация и искате да си го върнете ще му кажете ли за другото момче и това, което се е случило по време на раздялата ви. Тук да добавя, че той е доста обсебен от тази тема и разбере ли ще ме изкара, че едва ли не съм му изневерила, а ние дори не сме били заедно. За това ме е страх да го потърся, защото не знам ако скрия от него и разбере... А всъщност не съм сигурна дали и той не бил с друга, но няма да си признае. Благодаря предварително!


Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Не знам какво да правя....
« Отговор #1 -: 27 март 2020 11:21:06, петък »
Здравейте, Iveta13!

Можете да дадете втори шанс, разбира се, стига това момче наистина да си струва и също да иска да се съберете. А пък и ако този път не се получат нещата между Вас - явно не сте един за друг. Що се отнася до другото момче - не сте длъжна да му казвате, още повече, че това се е случило, когато вече не сте била с първото момче. Тук за изневяра или предателство не може да се говори, защото няма такова.

Мария Коева
психолог
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com