Автор Тема: Приятелка на братовчед ми  (Прочетена 1382 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kabeldjiqta

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Мъж
    • Профил
Приятелка на братовчед ми
« -: 21 октомври 2019 11:32:54, понеделник »

Пред дилема съм какво да правя.Малко предистория. Момичето е приятелка на братовчед ми ,имат си бизнес ,много пари всичко което е искала,не работи ,имат дете  на 6 години,предимно с него се занимава. С нея се познаваме от 5-6 години ,но нищо просто приятелски.Преди месец отивам на дискотека и тя ми казва искам да дойда с теб.Мина вечерта и на другия ден ви казва аз те харесвам и ме гледа с едни мили очи.Викам и стига имаш си приятел и дете. Мина ден два но тя настоява и един ден не издържах и парави секс със нея у тях докато беше сама.След това почнахме да се срещаме тайно,предимно за секс ,едни схеми кой какво да каже ,къде да се срещтнем,голямо криене .Всико е супер ,секса е супер,но тя ми каза че била влюбена и иска да е с мен,не иска вече да е с братовчедми,нищо не искала от мен(материално) едни драми....викам ще и мине но не .Няма как да сме заедно по обясними причини,трябда да се избием с братовчед ми. А и всичките роднини става мазало. Иска да спрем да се виждаме не била ме заслужавала бил съм много умен и добър за нея... дайте съвет моля!?!!

Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Приятелка на братовчед ми
« Отговор #1 -: 21 октомври 2019 18:49:08, понеделник »
Здравейте, Kabeldjiqta!

Според мен е добре наистина да спрете да се виждате, защото иначе ще се забъркате и двамата в още по-големи схеми. Жената си има семейство и дете и някакси не е ОК тази ситуация. Явно е размислила, а Вие се възползвайте от това и продължете живота си.

Мария Коева
психолог
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com

Неактивен Kabeldjiqta

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Мъж
    • Профил
Re: Приятелка на братовчед ми
« Отговор #2 -: 21 октомври 2019 23:04:36, понеделник »
В началото постоянно ми повтаряше само не се отказвай ,не мога да си представя да си с друга ,ще откача.....
Виждам ,че настина не иска да е с братовчед ми ,каза че преди все едно е била дете ,сега вече е пораснала (30год) и стои заради малкия.
Направо не мога да взема решение.  :-\

Но май е по-добре да прекратим отношенията.