Автор Тема: Моля за помощ  (Прочетена 776 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ЦециВихронрав

• ВОДЕЩА СЕМИНАРИ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • Публикации: 175
  • Обичам да Обичам
    • Профил
Re: Моля за помощ
« Отговор #15 -: 17 ноември 2018 04:39:54, събота »
Не знам дали този комплекс е поддатлив на избиване..!?

Да податлив е с помощта на психолог. Ама така с писане във форума няма да стане. Намери си психолог и работете съвместно...
Внимавай, какво си пожелаваш - мога да реша да ти го дам!

Неактивен Monii

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #16 -: 21 март 2019 09:53:57, четвъртък »
Здравейте,
Аз съм въпросната приятелка на момчето.
Нещата много се задълбочиха и той взе решение да се разделим като след ноември няколко месеца се борихме аз да бъда искрена и да му разкажа всичко.
Опитвах се давах всичко от себе си но имаше някакъв страх в мен, че той никога няма да ме приеме с тази част от миналото ми и ще се комплексира отново. В един момент аз бях искрена с него но той вече ми нямаше доверие заради моите постъпки към него.Каза ми, че вътршно е много разочарован от мен, че образа, който е имал за мен в самото начало се е оказал фалшив.
Каза ми , че причината ,поради която иска да се разделим е ,че аз отново не съм била искрена с него след като той даде последен шанс на мен и връзката ни. Предупреди ме, че не го е страх ако се разделим ,и че с единия крак бил извън връзката и така в един момент той се прибра след работа и ми каза, че иска да се раздешим, че се съсипваме, и че няма смисъл да продължаваме.
Две седмици по рано ревейки ми каза, че не иска да ме изгуби, не иска да ми се случи нещо ,и че иска винаги да съм до него..след раздялата ни ме махна от приятелите си във фейсбук поради причината , че го провокирам с публикациите ми и след това ми каза, че не го е яд вече, че сме разделени.
Изтри ме от живота си с лека ръка и казва на приятелите си, че се чувства по добре след раздялата ни.
Но аз не вярвам защото той казваше, че аз съм живота му и мечтите му, искаше с мен семейство и деца .
Много съм объркана и незнам какво да си мисля.
Моля за някакъв съвет

Неактивен ЦециВихронрав

• ВОДЕЩА СЕМИНАРИ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • Обичам да Обичам
    • Профил
« Отговор #17 -: 21 март 2019 13:31:45, четвъртък »
Не ставаше ли въпрос за едно момче което искаше да знае пълни подробности за всяка връзка на приятелката си в миналото?

Неактивен Monii

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #18 -: 22 март 2019 19:30:14, петък »
Да същото момче
Аз съм въпросното момиче за, което той пишеше.
Лъжех го , не му казвах истината защото ме беше страх заради състоянието , но той така извъртя нещата, че аз съм го правела на балък и съм се подигравала с него.
Сега просто ме изтри от живота си поради причината, че ми няма доверие заради лъжите ми и че много трудно ще си върне доверието.Депресията му много се влоши както и мислите му, той продължава да ходи на терапия но реши да сложи края на нашата връзка.
Много съм объркана той си мисли, натрапливите мисли,че не ме обича и никога не ме обичал са реалност.
Каза ми , че няма чувства вече към мен , и че изстива.
Неискаше да ме докосва, да ме целува и в един момент сложи края и ме птблъсна тотално.
Просто неможе да разграничи реалност от натрапливи мисли и е много объркан. Също ми каза, че заради депресията е празен и не изпитва нищо, няма емоции, няма желание да живее, както и че има ниско самочувствие и единствения начин да му се вдигне самочувствието е като излиза с други.. Наскоро ми каза , че аз съм всичко за него и че не иска да ме изгуби ревейки и най-малкото нещо, което иска е да се разделим а той самия сложи края на нашата връзка..
Вие какво мнение можете да дадете?

Неактивен ЦециВихронрав

• ВОДЕЩА СЕМИНАРИ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • Обичам да Обичам
    • Профил
« Отговор #19 -: 22 март 2019 20:16:50, петък »
Според мен нямате бъдеще заедно. Не за друго, но момчето има сериозни проблеми. Той трябва да се справи първо с ревността си, със недоверието в другите и т.н. и т.н. и докато не го направи няма да има пълноценна връзка с жена.

Неактивен Monii

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #20 -: 22 март 2019 21:34:29, петък »
Много го обичам и наистина исках той да е мъжа, с който да прекарам живота си и да имам семейство и бях готова да преживея всичко само да е той.. но той е твърдо убеден, че не ме обича и че не е щастлив с мен вече и някакси не ми се връзва да казваш на човека до себе си, че неискаш да го изгубиш и винаги да е там и в същия момент да се слага край на наистина щастлива и пълноценна връзка..може би ще трябва да приема нещата такива каквито са и да продължа напред.. 
Благодаря за мнението  :)