Автор Тема: Самотна  (Прочетена 2208 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен anonimka22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Самотна
« -: 13 март 2019 23:22:55, сряда »
Здравейте!
 Чувствам се много объркана и самотна. Нямам много приятели и не се виждаме често. Наскоро събрах смелост да се разделя с приятелят ми. Разделих се с него, защото той нямаше време за мен, търсеше ме само когато му се прави с***, вече не ми казваше, че ме обича. Чувствах се няколко месеца като момиче на повикване. Накрая събрах смелост и сложих край.  Но от тогава се чувствам много самотна, объркана и не знам какво да правя.  Чувствам се ужасно неразбрана и самотна.Имам чувството,че никой не ме разбира,но по-лошото е,че понякога дори аз самата не се разбирам.Имам нужда да срещна човек, който да обичам и да бъда обичана . А не като предишната ми връзка аз да обичам ,а той не.Но вече имам чувството,че и това няма да се случи.

Неактивен ЦециВихронрав

  • КОЛУМНИСТ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 201
  • Карма: +9/-1
  • Пол: Жена
  • Обичам да Обичам
    • Профил
Re: Самотна
« Отговор #1 -: 14 март 2019 00:07:10, четвъртък »
След приключване на една връзка трябва да си дадем време да изживеем болката и разочарованието от провала и. В такъв момент не е добра идея да се впускаме в нова връзка, защото има опасност да привнесем в нея болката, разочарованието и очакванията от скоро приключилата връзка и така да я провалим.
Дайте си време да преживеете болката. Дайте си време да се почувствате добре сама със себе си - да си станете самодостатъчна и тогава ще се появи нов човек и нова любов.
Внимавай, какво си пожелаваш - мога да реша да ти го дам!

Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Самотна
« Отговор #2 -: 14 март 2019 18:22:45, четвъртък »
Здравейте, anonimka22!

Това момче не Ви е заслужавало и сте постъпила правилно, като сте се разделила с него. Една неуспешна връзка не означава втора неуспешна. Така че, гледайте напред за някой, с когото ще се чувствате ОК, обичана и уважавана. Всяко неприятно нещо, което се случва в живота Ви, е урок, от който трябва да излизате по-мъдра. И да не позволявате да попадате в същата ситуация. Пожелавам Ви бързо да се отърсите от негативните мисли и настроение и да намерите достоен партньор!

Мария Коева
психолог
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com

Неактивен anonimka22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Re: Самотна
« Отговор #3 -: 15 март 2019 18:05:49, петък »
Благодаря Ви!   :)