Автор Тема: Сина ми е от друг мъж. Жена ми 19 г го крие от мен.  (Прочетена 1556 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Георгиев

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Мъж
    • Профил
Сина ми е от друг мъж. Жена ми 19 г го крие от мен.
« -: 7 февруари 2019 16:24:08, четвъртък »
Здравейте,
Регистрирах се при вас за да потърся помощ.
На 50 г съм семеен съм с 2 деца , син на 18 г и дъщеря на на 9г.
До 17.01.2019 живеехме щастливо без никакви лишения и в спокойна семейна среда.
Случайно видях на сина ми картонче с кръвната група на бюрото му, което беше издадено с медицинско за шофьор, където кръвната група беше различна от моята. Попитах съпругата ми директно неочаквано за мен
и тя призна че сина ми е от друг мъж.
Нейния бивш работодател.
От тогава не съм адекватен, чувствам се измамен и с провален живот. Обичал съм я  22 години. Усещал съм през годините, че крие нещо. Мислел съм, че ми изневерява. Детето нищо не подозира, тя иска да останем заедно.
Аз не се примирявам с това, не мога да взема решение  как да постъпя.
Ежедневно говорим за това, защо е постъпила така, защо 19 г ме е лъгала.
Кошмарно е за мен.
Моля да ми дадете съвет как да постъпя, едновременно съм бесен, излъган, И я обичам, освен нея и децата.
Тя твърди че след третата им среща е разбрала че греши. Спряла е с него. Забременява след спонтанен аборт преди 3 г .
Споделила е с доктор че се съмнява, че детето може да не е от мъжа и 50/50.
Доктора и казва , че при следващ аборт може и да не забременее. Решила е да го роди , като се надявала да е от мен. На три год му правихме операция и тя тогава окончателно разбира , че детето не е от мен.
Отношенията са ни прекрасни,  застрашава я да не ме загуби и до 17.01.2019 го крие от мен с надежда, че няма да разбера.
Пиша това и плача..
Незнам какво да направя.


Неактивен ЦециВихронрав

  • КОЛУМНИСТ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 201
  • Карма: +9/-1
  • Пол: Жена
  • Обичам да Обичам
    • Профил
Re: Сина ми е от друг мъж. Жена ми 19 г го крие от мен.
« Отговор #1 -: 7 февруари 2019 17:14:32, четвъртък »
Здравейте, господин Георгиев!
Разбирам болката Ви от лъжата и Ви съчувствам. Но ако се позамислите...
Много е лесно да създадеш дете - трудно е да го отгледаш и да му дадеш цялата си любов.
19 години Вие отглеждате това момче като свое и реално погледнато дори да не сте му биологичен баща той е Ваш син и на никой друг. Вие сте го отгледали и възпитали, синът Ви 19 години се е учил от Вас и Ви е наричал татко. За него няма друг баща, а до вчера и за вас е нямало друг син. Ако сега му разкриете истината ще го сринете психически. На 19 все още не си излязъл напълно от пубертета и емоциите са твърде силни, а по някога и пагубни. Ако му разкриете истината детето първо ще намрази майка си и после ще реши, че щом не е ваш кръвен син не го искате и не се знае, знае ли се какво може да направи и да си навреди. Не това искате за синът си нали?
А съпругата Ви...
Казвате, че преди синът Ви тя е загубила дете... Това обикновено се отразява много зле на жените (казвам го от личен опит) и в такъв момент една жена е способна на всякаква глупост - дори и на изневяра.
Казвате, че до скоро сте живели щастливо със семейството си. Ако наистина обичате жена си и децата си, а от написаното от Вас виждам, че е така, то ще намерите сили да простите и да забравите. Няма да Ви е лесно - не се прощава лесно изневяра, още повече когато от нея има и дете, но... Ако се разделите и синът Ви разбере истината това ще го съсипе.
Помислете и над това... Вие знаете от скоро и това Ви причинява неимоверна болка. Жена Ви го знае от 19 години и през всичките тези години живее с вината и самообвиненията за стореното. Тя също страда, че Ви е наранила и 19 години живее със страха да не Ви загуби ако научите. Предполагам, че Ви се иска да я накажете заради това което Ви е причинила, но мисля, че тя и сама се е наказала достатъчно.
Надявам се да съм успяла да Ви помогна поне малко...
Внимавай, какво си пожелаваш - мога да реша да ти го дам!

Неактивен Георгиев

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Мъж
    • Профил
Re: Сина ми е от друг мъж. Жена ми 19 г го крие от мен.
« Отговор #2 -: 7 февруари 2019 18:19:35, четвъртък »
Благодаря Ви,
Да разумно е но..
Проблем  е , че гнева от лъжата, от това че през този период аз сутрин я докарвам и вечер я прибирам от работа. А тя, отива  да се любим с друг, И в свободното време ние заедно се опитвахме и молехмедаимаме дете след загубената преди 3 години.
Връща ме в оня години мислено, анализирам лъжовно ситуации и побеснявам., след това се сривам .


Неактивен ЦециВихронрав

  • КОЛУМНИСТ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 201
  • Карма: +9/-1
  • Пол: Жена
  • Обичам да Обичам
    • Профил
Re: Сина ми е от друг мъж. Жена ми 19 г го крие от мен.
« Отговор #3 -: 7 февруари 2019 21:45:51, четвъртък »
Нормално е да се чувствате така. Нормално е да се гневите и да се чувствате предаден. Трудно ще се справите с това, но не е невъзможно.
Ако имате възможност вземете отпуск и отидете някъде сам където ще можете да се отпуснете и на спокойствие да се отдадете на емоциите.
Работа с психолог също би Ви помогнала.
И не спирайте да си повтаряте, че жена Ви вече 19 години чувства вина и живее в страх да не Ви загуби.
Внимавай, какво си пожелаваш - мога да реша да ти го дам!