Автор Тема: Тотален хаос  (Прочетена 1720 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Iliana

  • Гост
Тотален хаос
« -: 22 ноември 2018 18:17:16, четвъртък »
Здравейте
Моят проблем Е, че изневерих на човека с когото съм.
Всичко започна на шега..само за секс..но нещата се промениха. Любовникът ми се раздели с жената с която живееше, тя го напусна/ не заради мен/. Той в един момент каза че има силни чувства към мен и иска да сме заедно. Започна много да ревнува от мъжа ми. Започна леко да ме притиска ..Да направя избор.
Преди 5 дни каза че е срещнал жена в сайт за запознанства и са се видяли на живо...харесал я ..и мисли че е влюбен в нея.Всичко това се е случило докато съм била с мъжа си в чужбина..за една седмица
Каза че иска да опита с нея..че иска човек до себе си. В предишен момен аз му казах че няма да прекратя връзката си и че няма шанс да заживеем заедно.
Цялата ситуация е кошмарна за мен.
Страдам за него..защото се чувствам изоставена.
Страдам и за мъжа си/нямаме брак но сме заедно от 5г/...защото не чувствам същата обич към него...както преди да му изневеря.
Моля помогнете ми със съвет
Има ли начин да върна душевния си мир?
Искам да забравя любовника си и да обичам само мъжа си!



Неактивен ЦециВихронрав

  • КОЛУМНИСТ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 201
  • Карма: +9/-1
  • Пол: Жена
  • Обичам да Обичам
    • Профил
Re: Тотален хаос
« Отговор #1 -: 22 ноември 2018 18:33:35, четвъртък »
Има ли начин да върна душевния си мир?
Да, има начин. Помислете защо се влюбихте в мъжът си. Спомнете си всички неща които харесвате у него от начало. Помислете и как бихте се чувствали ако той Ви изневери та дори и само за секс... Мисля, че това ще върне чувствата Ви към мъжът с когото живеете.
А това с изневерите между другото не е за всеки. И не се правя на моралистка - аз нямам нищо против малките кръшвания в страни, ей така - за разнообразие. За да изневериш обаче без да съсипеш връзката си трябва да не поддаваш на чувства, а вие сте се увлекли и сега се чувствате изоставена. Сега ще Ви трябва време да преживеете раздялата с любовника си, но вярвам, че ще се справите.
Внимавай, какво си пожелаваш - мога да реша да ти го дам!

Iliana

  • Гост
Re: Тотален хаос
« Отговор #2 -: 22 ноември 2018 20:59:00, четвъртък »
Благодаря Ви!

Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Тотален хаос
« Отговор #3 -: 22 ноември 2018 22:50:52, четвъртък »
Здравейте, Iliana!

Съветвам Ви да прочетете внимателно какво сте разказала. И да се опитате да вникнете в написаното. За да си дадете сметка що за човек е стоял срещу Вас (визирам любовника Ви). Ясно е, че нещата са били на една повърхностна основа - секс, но явно този мъж е изключителен женкар, щом сменя жените като носни кърпи. Преди сте била Вие, сега е някоя от сайт за запознанства, следващата ще е някоя друга... За да се стигне дотук, може би е имало нещо във връзката Ви? Нещо, което не е вървяло? Някакви проблеми, липса на комуникация? Ако и сега имате проблеми с мъжа Ви, опитайте да ги разрешите. Дайте шанс на връзката Ви, даже и да е имало нещо, което не е било особено ОК. Когато тя Ви дава всичко това, от което имате нужда, няма да изпитвате потребност да го намирате някъде другаде.

Мария Коева
психолог
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com

Iliana

  • Гост
Re: Тотален хаос
« Отговор #4 -: 23 ноември 2018 08:48:58, петък »
Благодаря и на Вас за отговора!Да..знаех, че е такъв, че е женкар. Бях съвсем на ясно, когато започнах отношенията си с него, че всичко ще е за кратко. Когато обаче жена му го напусна започнаха драмите. Започна да ми обяснява че отдавна нещата там не са били на ред, а той от години бил влюбен в мен. Че ако аз избера него и оставя мъжа си..той нямало никога да погледне друга..и така драми ..сълзи няколко месеца.
От друга страна проблема с мъжа ми е такъв, че не живеем под един покрив. Аз съм тук, той в чужбина..но често сме заедно. До като не се появи в картинката любовникът ми..всичко между нас беше чудесно..
Единственото, което сега искам е да съм отново щастлива..единственно и само с мъжа ми! Да забравя за авантюрата си..и да не страдам толкова.
Наистина изневярата не е за всеки...не е за никого

Неактивен kvulchev

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Мъж
    • Профил
Re: Тотален хаос
« Отговор #5 -: 23 ноември 2018 18:40:02, петък »
Ще ме извинявате, ама аз като мъж да кажа. Както любовника е изневерил на жена си, така и тя е изневерила на мъжа си.  Така, че както мъжа може да се определя като някакъв.. цитирам "женкар" така и жената може да се определя като "мъжкарка".. примерно.  По-важното е да си вземеш поука от нещата и да прецениш мъже ли искаш или мъж. Секса ли е по-важен за теб или една пълноценна връзка, едно споделяне на живота с човек,  с когото да се правите взаимно щастливи. Човек на когото можеш да разчиташ на честност, и най-важното.. ти да я предлагаш! Не те познавам, така че не мога да те класифицирам в категории или нещо подобно, но ако не си от този "тип" жени и си изневерила на мъжа си, то най-вероятно има някакъв проблем, просто разбери какъв е той. Ако мъжът ти не те уважава или нещо не те кара да се чувстваш зле.. ти си в пълното право да се махнеш от него- напусни го, но не го разигравай, защото това може да доведе до много, много лоши неща. Просто осъзнай, че най-важното нещо в този живот е да си щастлива и човека до теб да е щастлив също, а връзките се крепят най-вече на стабилността, на доверието и на щастието.  Пак повтарям, при положение, че не те познавам, правя само предположения. Забелязал съм, че жените, които изневеряват на мъжете си, които продължават да са с тях са нерешителни жени, ако това се отнася за теб- стани по-решителна.  Просто мнение на мъж, ако не ти допада го подмини.

Iliana

  • Гост
Re: Тотален хаос
« Отговор #6 -: 23 ноември 2018 20:34:24, петък »
Благодаря за мнението! Разбира се, че не го подминах.. точно от мнение и съвет имам нужда.
Нямам нужда от мъже..имам нужда от човек до себе си. Има прекрасен човек в живота ми, но връзката ни е от разстояние..тук е проблема и е време да го разрешим.
Чувствам се виновна, самосъжалявам се, искам да върна времето на зад, преди да срещна любовника си.. и също така се чувствам изоставена/абсурдно чувство!!!/..и то от кого. Колкото повече описвам черно на бяло ситуацията си, толкова повече ми просветва!
Благодаря на всички за мненията,
Оценявам!

Iliana

  • Гост
Re: Тотален хаос
« Отговор #7 -: 29 ноември 2018 17:23:13, четвъртък »
Проблема е че съм влюбена в любовника си, който беше женен в началото на връзката ни..после остана свободен..
Знам че съм го наранявала когато съм била с мъжа ми, а той е бил сам, макар че той отрича. Искаше да съм само с него..Да живея с него, но аз не се реших на тази стъпка, защото не искам да нараня мъжа ми..
Сега ухажва друга..надява се да има връзка с нея..от което ужасно ме боли. Онзи ден се видяхме, аз отидох при него по предлог, че искам да му върна нещо, но истината е, че исках да го видя. Той не се изненада че съм го потърсила и определено се зарадва..целувки прегръдки и любов..
Но нещата са така..аз не съм сама..той има нова любов..а аз страдам много!
Има ли начин да изляза от това непоносимо положение!?
Сигурно всичко, което пиша звучи глупаво и объркано..но и аз се чувствам объркана и много нещастна. Не знам как да продължа напред.

Неактивен ЦециВихронрав

  • КОЛУМНИСТ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 201
  • Карма: +9/-1
  • Пол: Жена
  • Обичам да Обичам
    • Профил
Re: Тотален хаос
« Отговор #8 -: 29 декември 2018 20:37:35, събота »
Ами като си влюбена в любовника си не лъжи мъжът си, а го освободи и заживей с любовника.
Внимавай, какво си пожелаваш - мога да реша да ти го дам!