Автор Тема: Моля за помощ  (Прочетена 4041 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ЦециВихронрав

  • КОЛУМНИСТ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 201
  • Карма: +9/-1
  • Пол: Жена
  • Обичам да Обичам
    • Профил
Re: Моля за помощ
« Отговор #15 -: 17 ноември 2018 04:39:54, събота »
Не знам дали този комплекс е поддатлив на избиване..!?

Да податлив е с помощта на психолог. Ама така с писане във форума няма да стане. Намери си психолог и работете съвместно...
Внимавай, какво си пожелаваш - мога да реша да ти го дам!

Неактивен Monii

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Re: Моля за помощ
« Отговор #16 -: 21 март 2019 09:53:57, четвъртък »
Здравейте,
Аз съм въпросната приятелка на момчето.
Нещата много се задълбочиха и той взе решение да се разделим като след ноември няколко месеца се борихме аз да бъда искрена и да му разкажа всичко.
Опитвах се давах всичко от себе си но имаше някакъв страх в мен, че той никога няма да ме приеме с тази част от миналото ми и ще се комплексира отново. В един момент аз бях искрена с него но той вече ми нямаше доверие заради моите постъпки към него.Каза ми, че вътршно е много разочарован от мен, че образа, който е имал за мен в самото начало се е оказал фалшив.
Каза ми , че причината ,поради която иска да се разделим е ,че аз отново не съм била искрена с него след като той даде последен шанс на мен и връзката ни. Предупреди ме, че не го е страх ако се разделим ,и че с единия крак бил извън връзката и така в един момент той се прибра след работа и ми каза, че иска да се раздешим, че се съсипваме, и че няма смисъл да продължаваме.
Две седмици по рано ревейки ми каза, че не иска да ме изгуби, не иска да ми се случи нещо ,и че иска винаги да съм до него..след раздялата ни ме махна от приятелите си във фейсбук поради причината , че го провокирам с публикациите ми и след това ми каза, че не го е яд вече, че сме разделени.
Изтри ме от живота си с лека ръка и казва на приятелите си, че се чувства по добре след раздялата ни.
Но аз не вярвам защото той казваше, че аз съм живота му и мечтите му, искаше с мен семейство и деца .
Много съм объркана и незнам какво да си мисля.
Моля за някакъв съвет


Неактивен ЦециВихронрав

  • КОЛУМНИСТ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 201
  • Карма: +9/-1
  • Пол: Жена
  • Обичам да Обичам
    • Профил
Re: Моля за помощ
« Отговор #17 -: 21 март 2019 13:31:45, четвъртък »
Не ставаше ли въпрос за едно момче което искаше да знае пълни подробности за всяка връзка на приятелката си в миналото?
Внимавай, какво си пожелаваш - мога да реша да ти го дам!

Неактивен Monii

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Re: Моля за помощ
« Отговор #18 -: 22 март 2019 19:30:14, петък »
Да същото момче
Аз съм въпросното момиче за, което той пишеше.
Лъжех го , не му казвах истината защото ме беше страх заради състоянието , но той така извъртя нещата, че аз съм го правела на балък и съм се подигравала с него.
Сега просто ме изтри от живота си поради причината, че ми няма доверие заради лъжите ми и че много трудно ще си върне доверието.Депресията му много се влоши както и мислите му, той продължава да ходи на терапия но реши да сложи края на нашата връзка.
Много съм объркана той си мисли, натрапливите мисли,че не ме обича и никога не ме обичал са реалност.
Каза ми , че няма чувства вече към мен , и че изстива.
Неискаше да ме докосва, да ме целува и в един момент сложи края и ме птблъсна тотално.
Просто неможе да разграничи реалност от натрапливи мисли и е много объркан. Също ми каза, че заради депресията е празен и не изпитва нищо, няма емоции, няма желание да живее, както и че има ниско самочувствие и единствения начин да му се вдигне самочувствието е като излиза с други.. Наскоро ми каза , че аз съм всичко за него и че не иска да ме изгуби ревейки и най-малкото нещо, което иска е да се разделим а той самия сложи края на нашата връзка..
Вие какво мнение можете да дадете?


Неактивен ЦециВихронрав

  • КОЛУМНИСТ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 201
  • Карма: +9/-1
  • Пол: Жена
  • Обичам да Обичам
    • Профил
Re: Моля за помощ
« Отговор #19 -: 22 март 2019 20:16:50, петък »
Според мен нямате бъдеще заедно. Не за друго, но момчето има сериозни проблеми. Той трябва да се справи първо с ревността си, със недоверието в другите и т.н. и т.н. и докато не го направи няма да има пълноценна връзка с жена.
Внимавай, какво си пожелаваш - мога да реша да ти го дам!

Неактивен Monii

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Re: Моля за помощ
« Отговор #20 -: 22 март 2019 21:34:29, петък »
Много го обичам и наистина исках той да е мъжа, с който да прекарам живота си и да имам семейство и бях готова да преживея всичко само да е той.. но той е твърдо убеден, че не ме обича и че не е щастлив с мен вече и някакси не ми се връзва да казваш на човека до себе си, че неискаш да го изгубиш и винаги да е там и в същия момент да се слага край на наистина щастлива и пълноценна връзка..може би ще трябва да приема нещата такива каквито са и да продължа напред.. 
Благодаря за мнението  :)

Неактивен gligan1212

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Мъж
    • Профил
Re: Моля за помощ
« Отговор #21 -: 30 януари 2021 10:05:31, събота »
Момчето ще го разберът мъжете.Искам да кажа следното:момчето му е гадно заради това ме тя толкова лесно ги е допускала до себе си и си е лягала с тях или фелацио все тая, та нали за жените секса не е като при мъжете,жените искат внимание,чувства и т.н,та питам аз,във всички ли се е влюбвала за да дава най интимното си една уважаваща себе си жена,стига ,жената не може така елементарно да го прави, с кво е по различна от платените тогава колкото и грубо да звучи.Излизай с някой  2 седмици ,не му пускай да видиш какви са му намеренията,по този начин се вижда и ти самата какво предлагаш .Тя на първа или нтора среща свирка или секс е с кво ще го спечелиш? Та момчето си е с принципи,дайте че като било минало не е важно ,напротив чонек се влюбва от не само външния вид или душата а от поведението и миналото също,щом е ровил в него той е усетил нещо жените се издават не са спокойни и факта ме не се гордеят с живота им преди е показателен!Като имаш такова минало щом се появява то в последствие и не можеш да го прикриеш е много лошо,кой знае ква е цялата истина може и по зле да е..!За една жена се говори лошо когато е толкова лесна!

Неактивен ЦециВихронрав

  • КОЛУМНИСТ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 201
  • Карма: +9/-1
  • Пол: Жена
  • Обичам да Обичам
    • Профил
Re: Моля за помощ
« Отговор #22 -: 30 януари 2021 19:20:15, събота »
За една жена се говори лошо когато е толкова лесна!
Това са пълни глупости!!!
Значи един мъж като си ляга със всяка на първа среща е пич, а жената е пропаднала?!? Къде е равноправието не схванах???
Аз съм на 50г. Цял живот са ми набивали правилото, че с мъж на първа среща не се ляга и докато го спазвах връзките ми се разпадаха преди още да са почнали. На 23 реших, че искам и аз като мъжете, авантюра за една нощ и точка. Да, ама не! След шест месеца се оказах женена за въпросната вантюра. След години се раведохме и още 8 години правила как на първа среща не се ляга с мъж. Отлагала съм го не до две седмици, а до месец и... И като ме получат и край... Накрая реших, че пак ще е авантюра, но... 12 години вече сме заедно, а си легнахме на първа среща.
Та мисълта ми е, че момичето не е нито лоша, нито пропаднала и лесна. Тя е млад човек, който търси себе си. А това, че е попаднала на ревнив партньор не е повод да бъде нападана и обиждана. Ще си намери свестен и ще бъде щастлива, без да бъде отравяна от ревност и обиди.
Внимавай, какво си пожелаваш - мога да реша да ти го дам!

Неактивен gligan1212

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Мъж
    • Профил
Re: Моля за помощ
« Отговор #23 -: 30 януари 2021 20:44:31, събота »
Равноправие ли..за съжаление никоя жена няма да и кажат евала за разюздания и живот.Ти говориш според собствени преживявания,не си права, сама казваш че по няколко години сте заедно и край!Момичето докато намери себе си ще обиколи 100 човека.Ние ще и съчувстваме че тарси голямата любов по този начин ли...просто е много слаба и няма кво друга да предложи,една жена трябва да е с поведение самочувствие,я това което тя е правила означава обратното!

Неактивен ЦециВихронрав

  • КОЛУМНИСТ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 201
  • Карма: +9/-1
  • Пол: Жена
  • Обичам да Обичам
    • Профил
Re: Моля за помощ
« Отговор #24 -: 30 януари 2021 20:49:49, събота »
gligan1212, а това което пишеш отнася ли се и за момчетата? Или за момчетата разюздания живот е препоръчителен?
Внимавай, какво си пожелаваш - мога да реша да ти го дам!

Неактивен gligan1212

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Мъж
    • Профил
Re: Моля за помощ
« Отговор #25 -: 30 януари 2021 20:54:55, събота »
Не не е, но при жените е адски грозно още повече когато се знае  и се е разбрало,не се гледа с добри очи на такива жени.

Неактивен ЦециВихронрав

  • КОЛУМНИСТ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 201
  • Карма: +9/-1
  • Пол: Жена
  • Обичам да Обичам
    • Профил
Re: Моля за помощ
« Отговор #26 -: 30 януари 2021 21:06:29, събота »
gligan1212, ти лично какво би избрал?Жена която се е находила и като създаде семейство си гледа мъжа и децата и не я вълнуват флиртове, дискотеки и т.н. Или пък жена на която ти си и първият и е живяла целомъдрено и затворено, но като се съберете и опита от всичко реши, че иска да пробва и с друг, за да види дали пък няма да е по-хубаво.
Внимавай, какво си пожелаваш - мога да реша да ти го дам!

Неактивен gligan1212

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Мъж
    • Профил
Re: Моля за помощ
« Отговор #27 -: 30 януари 2021 21:22:07, събота »
Защо да не е жена с 2 дълги връзки примерно,няма критерии за нажиняване,никой не може да каже ме се е наживял.Може да е била и с 5 ма обаче да е  във връзка А не с 20 и да намира във всеки следващ мъжа на живота си а те да и се подиграват!

Неактивен ЦециВихронрав

  • КОЛУМНИСТ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 201
  • Карма: +9/-1
  • Пол: Жена
  • Обичам да Обичам
    • Профил
Re: Моля за помощ
« Отговор #28 -: 30 януари 2021 21:34:48, събота »
Почти ме съгласи! Ама хайде да се съобразим, че това е форум за хора с едни или други житейски проблеми. И нападането на едно момиче което е постъпвало необмислено не е начина да и помогнем.Затова и обикновено на проблемите на хората отговарят психолози, а не останалите регистрирали се във форума.Ще ти бъда благодарна, ако занапред задържаш мнението си за себе си. Поне в този форум.
Ако имаш проблем - сподели и психолозите ще направят всичко възможно да ти помогнат, но пак повтарям, не нападай хората споделили проблемите и болката си тук.
Внимавай, какво си пожелаваш - мога да реша да ти го дам!