Автор Тема: Отчаяна съм ..не знам какво да направя  (Прочетена 1449 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен anonimka22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Отчаяна съм ..не знам какво да направя
« -: 19 октомври 2018 18:36:49, петък »
Всичко започна от един малък спор и се стигна чак до тук да не знам как да постъпя.Мъжът когото обичам не иска да ме вижда,не иска да говори с мен. Молех му се , извинявах му се.В началото просто ме игнорираше ,сега ме и блокира. Обичам го много не искам да го загубя ,искам да си го върна той ми е всичко. Не знам какво да направя, той сложи край на връзката ни ...много ме боли. :'(

Неактивен Boyanova

  • ПСИХОЛОГ
  • Админ
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1348
  • Карма: +8/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
    • Форум за психология
Re: Отчаяна съм ..не знам какво да направя
« Отговор #1 -: 19 октомври 2018 19:25:01, петък »
Здравейте,


Моля ви да споделите повече информация относно случилото се, за да можем да ви отговорим.


Психолог Людмила Боянова

Неактивен anonimka22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Re: Отчаяна съм ..не знам какво да направя
« Отговор #2 -: 20 октомври 2018 15:57:31, събота »
 Всичко започна от там, че наскоро имах рожден ден, той не ми го честити, аз се разсърдих.. След което се извиних многократно, но той просто ме игнорираше. В продължение на седмица му се молех и извинявам, но той не ми отговаряше.. Наскоро ме и блокира във фб и вайбър. Но аз не се отказах намерих начин да му пиша и да му се извиня за пореден път, но ударих отново на камък.Не иска да говори с мен и да ме вижда. Много ми е гадно от това положение... Забравих да спомена, че ме блокира преди 2 дена, снощи ме отблокира и ми писа.. Питаше ме как съм, аз му отговорих бях откровена с него, че не съм добре, а той просто ми написа, че не желае да слуша драмите ми..


Неактивен Boyanova

  • ПСИХОЛОГ
  • Админ
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1348
  • Карма: +8/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
    • Форум за психология
Re: Отчаяна съм ..не знам какво да направя
« Отговор #3 -: 20 октомври 2018 18:15:42, събота »
Здравейте,

Това, което описвате, е гадна постъпка спрямо вас. За съжаление, изглежда този човек не ви обича и не държи на вас.

Най-доброто, което можете да направите за себе си в такъв момент е, да го игнорирате и вие. След като не е в състояние да оцени вашите чувства към него и усилията ви, които полагате да му се извините, въпреки че гафът да не ви честити рожденият ден е негов и той трябва да е този, който се извинява (а не вие), то значи става дума за мъж, който не ви заслужава. Такъв, който се е чудил как да се раздели с вас и го е направил по най-некултурния и обиден за вас начин, което не му прави чест на него.

Сега е моментът да бъдете силна и да не го допускате отново до вас, защото ако го сторите, то този човек не ви обича, не ви цени и ще ви доближи единствено, за да ви нарани отново.

Сложете грим, разходете се или просто правете нещата, които харесвате и ви правят щастлива. Почувствайте се жена на висота. И ще видите, че нещата за вас ще се наредят малко по малко по един нов и правилен начин. Ще се намери онзи мъж, който да ви обича, да ви уважава. Който няма да забрави рождения ви ден, а когато не се чувствате добре, ще ви изслуша и няма да си позволява пренебрежителен тон към вашите проблеми.

Успех!

психолог Людмила Боянова

Неактивен anonimka22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
  • Карма: +0/-0
  • Пол: Жена
    • Профил
Re: Отчаяна съм ..не знам какво да направя
« Отговор #4 -: 20 октомври 2018 19:22:44, събота »
Благодаря Ви!