Автор Тема: Аз и моя ръст.  (Прочетена 1790 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен anonimen_99

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Карма: +0/-0
    • Профил
Аз и моя ръст.
« -: 22 септември 2017 11:26:45, петък »
 Здравейте . аз съм на 15 години и имам един проблем висок съм около 1.63 и си изглеждам ката дете все още не ми е мутирал гласа и а повечето моите приятели вече се бръснат. Не се занимавам със спортове майка ми е ниска но баща ми е висок и всички казват, че приличам на него. също така имам брат който е на 24 и е висок и е нямал като моите проблеми като малък. не пия и не пуша, а ако го правя е много рядко за това ако може да ми дадете някъква насока какво да правя за това се допитвам да вас за да знам какво да правя моля ви се да ми отговорите.
Ваш анонимчо!

Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Аз и моя ръст.
« Отговор #1 -: 22 септември 2017 11:27:20, петък »
Здравейте, anonimen_99!

Нищо толкова притеснително няма в това, че сте по-дребничък от останалите. Височината на човек не се измерва в сантиметри! От Вас зависи да се развивате, да станете добър човек, достойна личност. И тогава ще сте недостижим! Спортувайте! Наблягайте на училището, занимавайте се с нещата, които Ви харесват, общувайте с приятели. На възраст сте, в която все още тялото Ви се оформя и растежът не е приключил. Не се сравнявайте с останалите. Всеки се развива по индивидуален начин, така че, спокойно!

Мария Коева
психолог
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com

Неактивен MariqnaD

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • Карма: +0/-0
    • Профил
Re: Аз и моя ръст.
« Отговор #2 -: 22 септември 2017 11:28:46, петък »
Опитай с баскетбол. успех  :)