Автор Тема: Чувствам се странно!  (Прочетена 1353 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен redevils9

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Карма: +0/-0
    • Профил
Чувствам се странно!
« -: 22 септември 2017 08:51:38, петък »
Здравейте,на 18 години съм предстои абитуриентски бал имам си приятелка от 1 година и т.н. всичко в живота ми е добре. НО от известно време се чувствам се странно питам се смисъла на живота какъв е времето ми минава изключително бързо и се чувствам все едно съм във филм излизам и чувствам,че не съм в реалността.На какво може да се дължи това на промяната ми която предстои в живота или?Как да променя това нещо?

Неактивен mariya_koeva

  • ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 767
  • Карма: +17/-0
  • Пол: Жена
  • Нека заедно намерим пътя към промяната!
    • Профил
    • https://psychologist-koeva.blogspot.com/
Re: Чувствам се странно!
« Отговор #1 -: 22 септември 2017 08:52:11, петък »
Здравейте, redevils9!

Може би навлизате в период, в който осъзнавате, че сте вече пълнолетен човек, а това, от своя страна, задължава да носите отговорност за действията си и да понасяте евентуални негативни последици от тях.

Смятате ли да кандидатствате в университет? Ако е така, може би напрежението около кандидатстудентските изпити създава известни притеснения у Вас, но хубавата новина е, че приключват. Сега е моментът, в който да докажете знанията и уменията си, така че смело напред.

Радвайте се, че нямате сериозни проблеми, и ценете това, което имате. Наближава абитуриентският Ви бал, така че го отпразнувайте подобаващо! Останете с хубави спомени от ученическите си години.

Мария Коева
психолог
Мария Коева
Психолог

mariyakoeva7@gmail.com
www.psychologist-koeva.blogspot.com