Автор Тема: Екип на форума и контакти  (Прочетена 496 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Boyanova

• ПСИХОЛОГ
  • Админ
  • Sr. Member
  • Публикации: 432
    • Профил
    • Форум за психология
Екип на форума и контакти
« -: 21 септември 2017 18:12:41, четвъртък »
Добре дошли тук. Аз съм психолог Людмила Боянова и админ.

Притежавам магистърска степен по икономика и магистърска степен по психология. Професионално с икономика и бизнес се занимавам от 2003 г., а с психология- от 2009г.

На 22.12.2012 г. участвах в IQ Battle  и постигнах резултат IQ 191 .

Заради въвеждането на GDPR сайтът на IQ Battle, където са съхранявани резултатите, вече не съществува дори като кеширана версия. Поради това мога да докажа истинността на твърдението си чрез Prt Sc от гугъл: КЛИК

Моята компетентност е в редица области, сред които: психология на личността, психодиагностика, консултативна психология, психология на развитието в детско-юношеската възраст, социално - психологически тренинг, трансперсонална психология, когнитивна психология, психология на влиянието, мотивация на поведението,  клинична психология, народопсихология, политическа психология, организационна психология, организационна култура, контрол на труда и социалното дело, трудова мотивация, управление на човешките ресурси и работната заплата, бизнес стратегии и стратегическо управление на човешките ресурси, информационни системи в управлението на човешките ресурси, предприемачество и много други.

Когато човек не може да се справи сам с проблемите си, му е необходимо да сподели с някой своите притеснения, да даде израз на чувствата си, да снеме емоционалното си напрежение, да обсъди преживяванията си.

Но понякога се случва така, че сред близките и приятелите няма такива, на които да може да сподели преживяното, било поради страх те да не бъдат разочаровани или за да не бъдат товарени с лични проблеми, или пък защото биха реагирали пристрастно. А има и такива проблеми, които са толкова специфични, че няма как да се разрешат от близки и приятели.

В подобни ситуации обикновено хората се обръщат към психолог. Именно това е специалистът, който може да помогне да се намери коренът на проблема, да се определят пътищата за възможното му решение и да се преодолеят трудностите. Психологът пази в конфиденциалност всичко, което му е споделено.

Във форума имате възможност да получите безплатно консултация от психолог онлайн от мен или от колежката психолог Мария Коева, също така и можете да се запознаете с мнението на останалите потребители на форума, а при необходимост от по-продължителна работа с психолог онлайн, можете да изберете платена консултация, която да протече по мейл в удобно за вас време. Събеседването с психолога, психологическата помощ и квалифицираните рекомендации онлайн следват същите професионални и етически стандарти, които са валидни и при лично посещение при психолог.

e-mail за контакт с мен: boyanova@e-psiholog.eu

Неактивен mariya_koeva

• ПСИХОЛОГ
  • Глобален модератор
  • Full Member
  • Публикации: 170
  • Нека заедно намерим пътят към промяната!
    • Профил
    • www.mariyakoeva.weebly.com
ПСИХОЛОГ МАРИЯ КОЕВА
« Отговор #1 -: 30 септември 2017 20:49:03, събота »
Казвам се Мария Коева. Завършила съм бакалавърска степен по Психология с педагогическа правоспособност - Учител по Психология и магистърска степен Психология на управлението.

Към настоящият момент работя по специалността си в общинска структура. Професионален опит в професията съм натрупала като доброволец към проект, насочен в подкрепа на жени, които са жертви на насилие, участник в онлайн списание за психология, водила съм рубрика в списание за тийнейджъри, участвала съм в ТВ предавания, консултирала съм във форум онлайн.

Тук съм, за да ви помогна. Всеки човек преминава през тежки периоди, в които трябва да вземе важно решение. Често той изпитва необходимост да поговори с някой, който ще му даде правилни насоки в зависимост от проблема, за да продължи напред. Понякога всеки има своите тайни, които не би могъл да сподели пред близки приятели или семейството си. Психологът оказва професионална помощ с гарантирана конфиденциалност.

Понякога е достатъчна една консултация, но се случва и да са необходими повече консултации, за да се постигне желаният резултат. В забързаното ежедневие и липсата на време невинаги може да успеете да осъществите консултация с психолог в реално време и пространство. Онлайн консултациите са удобни поради няколко причини - спестявате време; споделяте в обстановка, която ви е позната, а не в кабинета на психолога; получавате същото качество на работа, каквото бихте получили чрез директен контакт с психолог. Безплатна онлайн консултация може да получите във форума от мен или от колежката ми - психолог Боянова. Вие решавате дали консултацията ще се провежда по e-mail или Skype. Това, което трябва само да направите, е да ми пишете на: mariyakoeva7@gmail.com, като в писмото си опишете Вашия проблем и какво очаквате да се промени в настоящата ситуация. Важно е да отбележа, че ако Вашето запитване не отговаря на професионалната ми компетентност, ще Ви насоча към подходящ специалист.

Нека заедно намерим пътят към промяната!  :)
www.mariyakoeva.weebly.com

"Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса!"
Одри Хепбърн

Неактивен ЦециВихронрав

• ВОДЕЩА СЕМИНАРИ
  • Глобален модератор
  • Newbie
  • Публикации: 48
  • Обичам да Обичам
    • Профил
ВОДЕЩА СЕМИНАРИ ЦВЕТАНА ВЪЛЧАНОВА
« Отговор #2 -: 1 октомври 2017 18:15:34, неделя »
Здравейте!

Казвам се Цветана Вълчанова. Опитът ми е в сферата на търговията и обслужването, също така изработвам талисмани и авторски бижута.

Това, с което мога да бъда от помощ, са теми за самоусъвършенстване, по-лесно общуване с другите, нов поглед на проблемите с цел по-бързото им решаване и други от подобни. И сигурно няма да пропусна да се набъркам в темите на психолог Боянова и психолог Коева с мнение от позиция на опита при все, че аз самата не съм психолог.  ;)

За контакт с мен, пишете на мейл: valchanova@e-psiholog.eu
Внимавай, какво си пожелаваш - мога да реша да ти го дам!